niedziela, 1 kwietnia 2018

Laminine u Pana po 50tce

Sławomir:
"Ja poznałem Laminine dzięki Erwinowi, widziałem filmik, w którym na scenie opowiada jak mu pomogła. Ja wyczuwam czy ktoś kłamie lub koloryzuje czy nie, a tu byłem zdumiony jak szybko wyszedł z udaru i problemów z prostatą i nie słyszałem żadnego fałszu. Przeglądnąłem też internet, a tu brak hejtu i negatywnych opinii. 

Pomyślałem to jest to. Podjąłem decyzję że, spróbuję zestawu 10 szt Family pack , bo tam jest wszystko. Niby jestem zdrowy ale mając 50 lat maszyna nie chodzi już jak dawniej. Brałem 2x1 Laminine, 1 Omegę +++, Digestive i Immune. Bardzo chciałem aby to zadziałało. 
Byłem chronicznie zmęczony, miałem ciśnienie 170/110, wstawałem jakbym w ogóle nie spał i bez apetytu na seks, jedzenie i zabawę. Po 3 dniach zauważyłem ze jestem spokojniejszy, wyspałem się tak, jak nigdy od 30 lat. Mam pogodny nastrój i uśmiecham się do siebie. Było to w październiku 2017, a wokół szaro, buro i ponuro, bo to jesień. 
W zasadzie byłem zdrowy, ale znacie to powiedzenie facet po 50 jest jak Meteorolog - z przodu opad z tylu wiatry. Lamininka z Omegą i Digestive przegnała wiatry, podniosła słupek rtęci do 50 stopni C na plusie i mimo nadwagi 25 kg przypomniałem sobie, jak to jest wrócić do młodych lat, gdy masz marzenia, plany i wszystko Tobie się chce. 

A teraz najlepsze na koniec, po miesiącu ciśnienie krwi spadło do 145/90 co jest dla mnie normalnym ciśnieniem, pięty spękane tak, że robiły się rany stały się gładkie, cera polepszyła się znacznie, kępka siwych włosów na głowie widoczna od 15 lat zniknęła, a na czole zaczęły wyrastać nowe włosy tam, gdzie ich dawno nie widziano :) Zauważyłem też, że gorzej słyszę informacje o jakiś epidemiach grypy, smarkających ludziach itp. To dotyczy innych i jest zwykłą propagandą. Ja jestem zdrowy i odporny na wszystko. Czy są jakieś skutki uboczne ? Tak. Mam tyle energii, że o 12 lub pierwszej w nocy muszę się zmuszać aby iść spać, bo mógłbym jeszcze pracować i pracować. Dzisiaj jeszcze nieśmiało opowiadam o tym innym wiedząc, że jestem zdrowym facetem, który i chce i może, żyć pełną piersią. Postawiłem też na nogi moją mamę 71 letnią, której przestał dokuczać kręgosłup tak pokrzywiony, że z bólu nie mogła wyleżeć dłużej niż do 4-5 nad ranem. Teraz jeszcze nie ma cudu ale jest zupełnie inna: pogodna, uśmiechnięta i lata jak fryga. Nawet wzięła sobie dodatkową pracę na pół etatu co pokazuje jak bardzo jej się chce i może. Próbowałem wcześniej witamin i suplementów z wielu firm, nic ale to nic nie może się równać z Laminine."

www.iskrazycia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Laminine a borelioza

Enaila o takiej treści otrzymałem od znajomego Ryszarda K. "Tadeusz opisałem tutaj mój przypadek Długo zwlekałem z wiadomością jak ...