Omega+++


ZDROWE KRĄŻENIE

Podstawą dobrego ogólnego stanu zdrowia jest dobre zdrowie układu krążenia.
Zdrowy układ krążenia zapewnia optymalny przepływ krwi do mózgu i innych organów, co prowadzi do:
 • Polepszenia funkcji poznawczych
 • Wzrostu energii
 • Lepszego snu
 • Redukcji zmęczenia
 • Wzrostu funkcji odpornościowych
 • Regulowania poziomu stresu i kortyzolu.
Bez układu krążenia, nasz organizm nie byłby w stanie efektywnie walczyć z chorobami czy utrzymać stanu stabilności środowiska wewnętrznego, znanego jako homeostaza.

Czym jest Omega+++?

OMEGA+++ jest unikatowym produktem ze względu na najwyższą jakość surowców, z jakich zostało stworzone, takich jak Kwasy Tłuszczowe Omega 3, 6, 9, EPA i DHA, CoQ10. Witamina K2 MK7 oraz ekstrakt z zapłodnionego jaja kurzego i połączeniu ich w jeden suplement.
Opracowany z najwyższej jakości składników, w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz stworzenia skutecznej i silnej formuły.
Omega-3 pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu HDL ("dobry" cholesterol) i LDL ("zły" cholesterol), co zapobiega gromadzeniu się złogów cholesterolu oraz powoduje, że mózg wysyła odpowiednie sygnały do układu krążenia.
CoQ10 jest potężnym przeciwutleniaczem, który pomaga w zwalczaniu stresu oksydacyjnego w naczyniach krwionośnych, pozostawiając je gotowe do odpowiedniego przepływu krwi.
Witamina K2 MK7 przekierowuje złogi wapnia z naczyń krwionośnych i tętnic, poprawiając tym samym krążenie krwi w organizmie.
Wyciąg z zapłodnionych kurzych jaj zapewnia dodatkową dawkę aminokwasów, które przeprogramowują dorosłe komórki macierzyste ciele.
Czy doświadczyłeś...
 • Przemęczenia?
 • Dyskomfortu serca?
 • Problemów z oddychaniem?
 • Dyskomfortu w klatce piersiowej?
 • Sporadyczny kaszel lub świszczący oddech?
 • Dezorientacje i/lub zaburzenia myślenia?
 • Braku apetytu i/lub mdłości?

Jak możesz poprawić zdrowie swojego układu krążenia?

LifePharm Global Network stworzyło OMEGA+++ - unikatową kombinację składników, których indywidualne korzyści zostały dobrze udokumentowane.
OMEGA+++ jest idealnym uzupełnieniem Laminine.

Skład Preparatu OMEGA + + + (w 1 kapsułce)

- OPT (MicroActive CoQ10) zastrzeżona mieszanka - 850 mg
- Omega 9 (kwas gamma-linolenowy) - 5 mg
- EPA (kwas eikozapentaenowy) - 210 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy) - 140 mg
- Witamina K2 (Menachinon -7) - 25 mcg 31%
Inne składniki:
- Żelatyna
- Lecytyna sojowa**
- Gliceryna
- fosfatydylocholina**
- Dwutlenek tytanu
- Wosk pszczeli
**W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej - chroni osłonkę mielinową, stanowi barierę ochronną ścian żołądka, bierze udział w gospodarce cholesterolem. Wykazano, że lecytyna znacząco obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, podwyższając jednocześnie poziom HDL. Wykazuje pozytywne działanie na funkcje poznawcze u osób z ich osłabieniem, jednakże nie ma znaczących dowodów na pozytywne działanie lecytyny u osób z demencją.
Te informacje nie zostały ocenione przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania i leczenia chorób ani zapobiegania im. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Laminine a borelioza

Enaila o takiej treści otrzymałem od znajomego Ryszarda K. "Tadeusz opisałem tutaj mój przypadek Długo zwlekałem z wiadomością jak ...