Laminine


Witam Cię drogi poszukiwaczu recepty na swoje dolegliwości!
Na pewno trafiłeś na moją stronę, ponieważ chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wspaniałego suplementu diety, jakim jest Laminine. Postaram się przybliżyć Ci co to jest, z czego się składa i w jakim celu się to przyjmuje.
Na wstępie pragnę zaznaczyć, że Laminine nie jest lekiem, lekarz tego nie może przepisać jako środek na „coś”, może jedynie doradzić zażywanie na którąś z dolegliwości, o ile słyszał o tym preparacie. A mógł już o tym przeczytać, ponieważ Laminine została wpisana do podręcznego informatora lekarza (przeczytaj tutaj).

Co to właściwie jest ta Laminine?

Laminine jest wysoko odżywczym naturalnym suplementem diety, który działa na poziomie komórkowym. Istnieje jednak mnóstwo przypadków, w których Laminine działa nie jak suplement a jak lek. Dlaczego tak się dzieje?  A mianowicie dlatego, że tabletki Laminine zawierają w sobie FGF czyli Czynnik Wzrostu Fibroblastów.
FGF dostajemy w prezencie od matki natury tylko jeden raz w całym swoim życiu.  Czynnik wzrostu fibroblastów dostajemy dokładnie wtedy, kiedy jesteśmy w łonie matki i jeszcze potem, gdy jesteśmy przez nią karmieni piersią, bo znajduje się on w naturalnym mleku.

Komórki macierzyste są budzone do życia dzięki FGF-Czynnikowi Wzrostu Fibroblastów

Badania sugerują, że Czynnik Rozwoju Fibroblastów przeprogramowuje zachowanie komórek macierzystych i aminokwasów w organizmie (stanowiących naturalne narzędzia naprawcze) tak, aby przemieszczały się do obszarów, w których są najbardziej potrzebne. Kiedy już się tam znajdą, wykazują zdolność do integrowania się z konkretną częścią organizmu. Ich zadaniem staje się naprawa i regeneracja komórek i tkanek w danym miejscu w każdej części ciała. To wyjaśnia, dlaczego korzystne działanie Laminine jest różne, zależnie od człowieka i części ciała, która wymaga naprawy.


Zachęcam Cie do obejrzenia krótkiego filmiku o tym, jak działa Laminine:
Laminine to doskonały naturalny suplement wspomagający zdrowie umysłowe, fizyczne i emocjonalne.

Z czego powstaje suplement Laminine?

Zastrzeżony prawnie skład suplementu diety Laminine nosi nazwę OPT9 i obejmuje trzy składniki:
-wyciąg z zapłodnionych ptasich jaj (FAEE),
-białka roślinne oraz
-białka pochodzenia morskiego.
Inne składniki:
Tabletki Laminine zawierają również: kapsułki z materiału roślinnego, dwutlenek krzemu oraz stearynian magnezu.

Opis produktu:

Laminine zawiera wyciąg z zapłodnionych jaj ptasich (kurzych) oraz mieszankę białek pochodzenia roślinnego (ze sfermentowanego grochu żółtego) i morskiego (z chrząstki ryby), dzięki czemu zapewnia wszystkie niezbędne aminokwasy (22 bardzo ważne aminokwasy, których organizm potrzebuje do samouzdrawiania i naprawy).
Składniki takie jak aminokwasy, pomagają naszej skórze w normalizacji i przejściu na jej najlepszy poziom. Dostarczają również elementy odżywcze, które wpływają na włosy, pamięć, układ sercowo-naczyniowy. Te składniki, pochodzące z naturalnych źródeł, są wyodrębnione i połączone w postać, która jest być może najlepszym suplementem diety, jaki kiedykolwiek odkryto.

Czy Laminine jest bezpieczna?

Laminine jest preparatem absolutnie bezpiecznym zarówno dla dzieci i jak dorosłych, kobiet w ciąży, osób starszych a także zwierząt. Nie ma żadnych przeciwwskazań do zażywania tego suplementu, Jedynie osoby uczulone na jajka powinny skonsultować się z lekarzem. Laminine to naturalny pokarm, który zawiera większość znanych witamin, ważne minerały śladowe, podstawowe aminokwasy i inne składniki odżywcze. Produkt ten to naturalnie czysty, doskonały suplement łączący życiodajne substancje odżywcze pozyskiwane z lądu, morza i roślin.

Jakie korzyści daje zażywanie tabletek Laminine?

Istnieje już bardzo wiele dowodów na korzystny wpływ Laminine na organizm człowieka zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zapraszam na mojego bloga, na którym codziennie udostępniam przykłady działania tabletek Laminine i opinie osób zażywających ten produkt (kliknij tutaj). Sama osobiście wiem od moich klientów, że Laminine pomogła im w najróżniejszych dolegliwościach, np. owrzodzenia podudzi, zakrzepica, depresja, Hashimoto, łuszczyca, kręgosłup, rak żołądka, cukrzyca, pomaga w regeneracji wyniszczonego ciężkimi chorobami organizmu w tym rak, a to tylko niektóre z chorób, dolegliwości gnębiących moich klientów.
Zauważalne jest pozytywne oddziaływanie Laminine na: pamięć, skórę, libido, energię, stawy, mięśnie, stres, sen oraz stabilność emocjonalną.
Suplement Laminine umożliwia regenerację starzejących się komórek, a jednocześnie dostarcza wszystkich substancji odżywczych niezdrowym komórkom.
Każdy żywy organizm ma własny mechanizm naprawczy, polegający na zdolności do regeneracji uszkodzonych komórek. Taki mechanizm, działający sprawnie w młodości, ale znacznie gorzej w późniejszym wieku. Ten mechanizm można ożywić i uwolnić za pomocą Laminine. Wyobraź sobie, że biorąc Laminine cieszysz się coraz lepszym zdrowiem, które nie pogarsza się z wiekiem i coraz większą siłą fizyczną, umysłową i emocjonalną. Laminine to przepis na wieczne zdrowie i długotrwałą młodość. To właśnie najlepszy suplement dla ludzi .
Badania kliniczne wykazały, że regularne stosowanie Laminine pomaga:
– podwyższyć poziom serotoniny (niezbędne w leczeniu depresji, nerwicy lękowej, schizofrenii)
– zmniejszyć ból
– zwiększyć jasność umysłu i koncentrację
– poprawić wytrzymałość fizyczną i przywrócić energię
– zwiększyć libido – pomóc w funkcjonowaniu mózgu
– spalić tłuszcz
– zmniejszyć oznaki starzenia
– produkować kolagen dla odmłodzenia skóry
– stymulować naturalne DHEA i testosteron
– zwiększyć siły fizyczne, psychiczne i emocjonalne
– zmniejszyć stres
– wesprzeć spokojniejszy sen
– przyspieszyć odzyskiwanie masy mięśniowej i zwiększyć napięcie mięśni
Czynnik wzrostu fibroblastów czyli FGF zawarte w Laminie jest potrzebny:
– w ponownym łączeniu neuronów w mózgu
– w demencji, chorobie Alzheimera, autyzmie, schizofrenii, zaburzeniach psychicznych
– w tworzeniu komórek macierzystych
– do szybkiego wyleczenia mięśni i ran
– do zmniejszania wydzielania kortyzolu
Opinie na temat tabletek Laminine obejmują wiele rejonów ciała i oddziaływania na witalność i zdrowie człowieka. Efekty są tak spektakularne, że początkowo trudno w nie uwierzyć. Przeczytaj więcej opinii tutaj i tutaj
Opatentowany proces wyodrębniania płynu odżywczego z jajka nazywany jest PESE (ProtoEmbryonic Stage Extrakt)UWAGA!
Opis Laminine opublikowany został w 69 edycji prestiżowej publikacji dla lekarzy w USA i Kanadzie „2015 Physicians Desk Reference„, która zawiera aktualne i szczegółowe informacje o zalecanych i stosowanych lekach i suplementach diety (strona 2455-2456) kliknij tutaj.
Firma LifePharm Global Network ma wyłączne prawa do produkcji i dystrybucji tej autorskiej mieszanki składników, które są łączone w celu wytworzenia Laminine. Nazwa pochodzi od „lamininy”, substancji występującej w komórkach, która dosłownie „łączy organizm w całość”. Suplement Laminine jest produkowany w USA w renomowanych zakładach ściśle przestrzegających zaleceń FDA (Agencja ds. Żywności i Leków)- agencja rządowa utworzona w roku 1906, która jest odpowiedzialna za kontrolę żywności (dla ludzi i zwierząt), suplementów diety, leków(dla ludzi i zwierząt), kosmetyków, urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie (w tym także niemedycznych), materiałów biologicznych i preparatów krwiopochodnych w USA.  GMP (Dobre praktyki wytwarzania).

Czy warto zażywać Laminine?

Początkiem i końcem organizmu człowieka jest mózg. W doskonałym świecie idealnego żywienia (od wewnątrz) i czystego środowiska (od zewnątrz) mózg uzyskiwałby optymalne, czyste środki odżywcze z pokarmu i otoczenia, a następnie sterował funkcjami fizycznymi i umysłowymi i optymalizował je. Niestety, to wizja bardzo odległa od naszego świata przetworzonych pokarmów typu fast food i wody oraz powietrza pełnych zanieczyszczeń i toksyn. Wprawdzie rasa ludzka zaszła daleko na drodze ewolucji, ale bezspornym faktem jest, że dzisiejsze życie naraża nasze mózgi i ciała na olbrzymie stresy. Te czynniki zaburzają równowagę organizmu, co ujawnia się w postaci depresji, zmęczenia, utraty pamięci i niezliczonych dolegliwości wyniszczających nas fizycznie, umysłowo i duchowo.
Tabletki Laminine to znacznie więcej niż efekt wiedzy o suplementach, w znaczeniu dosłownym i przenośnym. Oprócz zaspokajania potrzeb organizmu, co jest zadaniem większości suplementów Laminine, może rzeczywiście nas przeprogramować na wielu poziomach. Wyjątkowa receptura firmy LifePharm Global Network ma za zadanie nie tyle uzupełnić braki substancji odżywczych, co przywrócić nam pełnię możliwości działania, a to stanowi nową erę w naukach o żywieniu.
Zapraszam do wypróbowania Laminine na własnej skórze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Laminine a borelioza

Enaila o takiej treści otrzymałem od znajomego Ryszarda K. "Tadeusz opisałem tutaj mój przypadek Długo zwlekałem z wiadomością jak ...