Digestive+++


Układ pokarmowy to jeden z podstawowych elementów prozdrowotnych w organizmie człowieka.
System trawienny jest połączeniem narządów, które konwertują żywność do postaci składników odżywczych niezbędnych do wzrostu, energii i naprawy, a znaczenie tych składników i sprawność układu pokarmowego są nie do przecenienia.
Często szukając rozwiązań, aby pomóc złagodzić różne dolegliwości w organizmie, okazuje się, że ich źródło rozpoczyna się w układzie pokarmowym.

LPGN DIGESTIVE +++ łączy stabilne probiotyki, zestaw prebiotyków i kompleksową kompozycję enzymów, które powodują zdrowe funkcjonowanie jelit, pomagają w niestrawności i zwiększają wchłanianie składników pokarmowych.


LPGN DIGESTIVE +++ występuje w formie kapsułki z pektyny aby poprawić bioparametry składników i dostarczyć je w odpowiednie miejsce organizmu.

KORZYŚCI dla organizmu
  • Poprawa salda bakterii funkcjonujących w jelicie grubym aby zachować je zdrowe i sprawnie funkcjonujące.
  • Reguluje kwasowość w żołądku, aby pomóc wyeliminować dyskomfort przy trawieniu i wzdęciach.
  • Stymuluje prawidłowe trawienie pokarmu i wchłanianie składników odżywczych z białek, węglowodanów, tłuszczów, cukrów *

Skład LPGN DIGESTIVE +++
  • Bacillus Coagulans (1,5 mld CFU), probiotyk, w postaci przetrwalników, więc jest to dodatkowo odporny, trwały i niewrażliwy na ciepło.
  • Krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy, topinambur, Liście Dandelion i Korzeń Yacot tworzą mieszankę PREbiotyków, która pomaga PRObiotykom dostarczyć „paliwa” i dotrzeć do jelita grubego aby tam dały organizmowi maksimum korzyści.
  • Kompleksowa mieszanka enzymów, które pomagają we wchłanianiu substancji odżywczych z:
białek:
Proteaza
Peptidase
węglowodanów:
Amylaza
Glukoamylaza
cukrów:
Inwertaza
Kwas maltazy
tłuszczów:
lipazy
PLUS
  • Alfagalaktozydaza, aby pomóc w trawieniu cukrów znajdujących się w roślinach strączkowych i warzywach kapustnych.
  • Laktaza aby pomóc strawić cukry znajdujące się w produktach mlecznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Laminine a borelioza

Enaila o takiej treści otrzymałem od znajomego Ryszarda K. "Tadeusz opisałem tutaj mój przypadek Długo zwlekałem z wiadomością jak ...